poniedziałek, 22 września 2014

After a break

Witam po dłuuugiej przerwie ! :)
Pewnie większość osób zastanawia się,co się stało z tym blogiem,czemu on "zamarł" na tak długi czas?
Szybko odpowiadam!
 Otóż wakacje,pierwszy taki daleki samodzielny wyjazd,miłość i wiele,wiele innych spraw:)
Jednakże,pragnę zaalarmować,iż powracam i w przygotowaniach mam post o Cyprze,o życiu tam,ludziach,jakich udało mi się poznać,kulturze i wielu,wielu innych aspektach,które będę chciała poruszyć.


Więc,Do napisania :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz