poniedziałek, 23 czerwca 2014

Started :)

Witam Was tutaj gorąco :)

Dziwne uczucie jest móc tutaj zacząć dzielić się swoimi przemyśleniami,chwilami i innymi,gdzieś tam ważnymi rzeczami :) Uwielbiam ludziom wokół siebie doradzać,pomagać,dzielić się tym,co mam najlepsze i tą samą zasadę chcę wprowadzić tutaj :) Pragnę,aby ten blog stał się "czymś",co w pewnym rodzaju będzie chociaż w mniejszym stopniu odzwierciedlało moją osobę.Mam zamiar ciągle go ubogacać,i z czasem czymś ciekawym zaskoczyć.Na samym wstępie chcę zaznaczyć,iż nie zależy mi na wielkiej oglądalności,na masie anonimowych komentarzy,które mogą w jakimś stopniu być złośliwe bądź tak po prawdzie,nie na miejscu.Wychodzę z prostego i jak dla mnie podstawowego założenia :) A mianowicie, "wszystko co dobre,prawdziwe i ciekawe,samo się rozejdzie" :) I tego zawsze staram się trzymać,mimo wszystko !
Jednakże,nie wykluczam żadnej opinii bądź wskazówki,która przyczyniłaby się do ulepszenia mojej małej twórczości :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz